Galeria dla koneserów

www.anserecords.pl

Są jeszcze te dziedziny sztuki, które stawiają na skromniejsze środki wyrazu i wymagają od odbiorcy kontemplacji i skupienia. Chodzi przede wszystkim o malarstwo, fotografię oraz rzeźbę.

To formy artystycznego wyrazu, których nie da się pokazać szerokiemu gronu odbiorców w sposób efektowny i atrakcyjny. Dlatego goszczą one w galeriach, z reguły dość kameralnych.

O wystawach wiedzą ci, którzy chcą wiedzieć – śledzą zapowiedzi, szukają dla siebie odpowiednich propozycji. Stopniowo zagłębiają się w świat tworzony przez artystów bezgranicznie oddanych swojej twórczej aktywności.

Wizyty w galeriach będą dla koneserów tematu ogromną przyjemnością, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie da się nimi zapełnić całego czasu wolnego ani nawet jego większej części. Stąd warto potraktować galerie jako uzupełnienie naszych zainteresowań, a nie ich główny aspekt.

Generalnie warto interesować się kulturą w jej różnych wymiarach, ponieważ rozwija to naszą wrażliwość i poszerza horyzonty. Kto jeszcze się o tym nie przekonał, powinien przynajmniej spróbować.

fotografie Wyposażenie szkoły i przedszkola